Co říkají ti, co se mnou již fotili?

Dia, Honzí &
Orion, Gizmo, Finn


"Přátelská a vtipná atmosféra, - ale tak hlavně proto, že se známe :D líbilo se mi, žes vyhověla všem mým nápadům a nebála se nafotit i nějaké šílenosti :D focení proběhlo v příjemném duchu, nádherná podzimní scéna a perfektní úprava fotek. Výsledné fotky daleko předčili naše očekávání :) moc děkujeme! ❤️"

Anička & Gummy Bear


"Focení bylo velice příjemné a zábavné. Děkujeme za nádherné fotečky a určitě ho budeme chtít opakovat ❤️"

Monča & Molly


"Přístup, jak si úžasně dokážeš získat psí pozornost, jsem velmi spokojená, jsem ráda, že mi na tebe dal kamarád kontakt, budu tě všude doporučovat!"

Mish & Alomer


"Jedno z nejvíce užitých focení. I pro zvířata je atmosféra důležitá a myslím že díky skvělému přístupu jsem byla v klidu já i Alfonzí takže za nás naprosto skvělé. Navíc výsledek dokonalý ❤️"

Ellie & Adél


"Sympatická a hlavně šikovná fotografka s láskou ke zvířatům. Skvělý přístup ke psovi a veliká kreativita při focení"

A pár dalších...

"Lepší focení jsme nikdy nezažili! To, s jakým klidem a citem fotografka přistupuje ke zvířatům je prostě neskutečný, náš pes se nerad fotí a nemá rád lidi, ale slečnu si hned oblíbil a poslouchal, jako by jí znal, nestačili jsme zírat! Fotky naprosto skvělý, doufám, že jsme se neviděli naposled. Děkujeme."

"Skvělá, hodná a hlavně zábavná fotografka s velkou vášní a citem pro focení, zvířátka má celkově hodně ráda a skvěle se s ní dá popovídat, to je asi vše a moc děkuji za možnost se s vámi vidět a doufám, že se ještě někdy uvidíme :-)"


"Za mě profesionál na svém místě, co se neustále zdokonaluje a učí novým věcem a vše tak, jak má být :)"

"Nadmíru spokojená, mám spoustu úžasných fotek které se mnou budou už napořád :)"

"S focením a s výslednými fotografiemi jsme velice spokojeni, všechno splnilo naše očekávání. Dále pozitivně hodnotím komunikaci s fotografkou a celkově celý proces, který byl rychlý."

"Moc šikovná fotografka, nebrání se nápadům a ráda cokoliv zkusí, co jsme si jen vymysleli. Je to člověk s citem a láskou ke zvířatům, skvěle jsme si popovídali a pes byl naprosto spokojen. Výsledné snímky jsou neskutečné a jako obrazy se nám vyjímají doma. Bylo to nezapomenutelné."Vytvořte si webové stránky zdarma!